MATRIX ENERGETICS

Ako správne formulovať zámer 2.

Dostal som do správy otázku na ktorú odpoviem tu v článku. Teda celý článok je odpoveďou. Otázka znela “Je možné si nakvantovať vyšší dôchodok, keď sa vraj dá nakvantovať všetko?”

Moja odpoveď je, že áno aj nie :) vysvetlím

Vždy vravím, že zámer máme formulovať tak, aby v ňom bol cieľ, nie konkrétna cesta. A tu aj keď sa zdá, že vyšší dôchodok je cieľ, tak v skutočnosti to je jediná cesta, spôsob ako dosiahnuť cieľ. Skutočný cieľ je pravdepodobne viac peňazí.

Takže tu sa zameriavame na jedinú konkrétnu cestu k nášmu cieľu, vďaka čomu sa sami oberáme o ďalšie možnosti ako dosiahnuť skutočný cieľ a čo najrýchlejšie A takto kvantovanie funguje len veľmi ťažko, alebo vôbec. Lebo keď vyšleme do svojho kvantového pola zámer “mám väčší dôchodok” tak naše ja dostane signál, že iba týmto spôsobom chceme viac peňazí. Takže JA bude hľadať možnosti iba tejto konkrétnej cesty a čakať až sa v zdielanej realite všetko zosúladí tak, aby mohlo dôjsť k naplneniu tohto zámeru touto jedinou cestou vo vašej realite. Čo samozrejme nemusí nikdy nastať. Alebo keď nastane, tak to môže byť zvýšenie dôchodku o 2 eura. Čo asi nieje cieľ v tomto prípade :)

Musíme otvoriť svoju myseľ dokorán a otvoriť sa všetkým možnostiam. To znamená neočakávať ako sa to má stať, ale zamerať sa na skutočný cieľ, vibrovať na ňom a popritom byť vedomým pozorovateľom, lebo vtedy nám naše JA bude ukazovať všetky najlepšie a najrýchlejšie možnosti k dosiahnutiu cieľa. 
Nájdite si čas na spoznanie samého seba, a nájdete skutočný cieľ.

PS: A možno mať viac peňazí na účte tiež nieje cieľ, ale mať voľnosť, alebo byť proste šťastný :)
PS2: čiže v tomto prípade by mala byť inak položená otázka. “ Mám dobre naformulovaný zámer?”

Majte krásny deň všetci :)

Rado

https://www.facebook.com/vedomekvantovanie/