MATRIX ENERGETICS

Vedomé bytie

 

Buď vedomý, buď vedomý, znie dnes z rôznych strán, ale ako? Pravideľným  trénovaním, znie moja odpoveď :)  Ale ako mám trénovať? Niekoľko spôsobov ako na to, som už popísal tu na stránke, alebo o nich vravím na mojích seminároch. Keďže možností je mnoho, tak dnes si dovolím ponúknuť ďalší krásny a jednoduchý spôsob ako na to. A aby sa nikto nemohol vyhovárať, že na toto cvičenie nemá peniaze, alebo nemá čas, silu, či priestor, tak k tomuto cvičeniu využijeme malú krabičku, ktorú má pravdepodobne každý z nás, mobil. Áno, mobil používame denne a veľmi často, preto ho využijeme v náš prospech, k tomu ako byť čo najčastejšie vedomý. A aj keď ho často nepoužívate, určite sa naň počas dňa veľa krát pozriete či vám niekto nevolal, alebo nepísal.

A to je chvíľa, ktorú využijeme na uvedomenie si, že chcem byť v tomto momente vedomým pozorovateľom. A prečo nie si rovno aj niečo nakvantovať, lebo byť vedomý ide ruka v ruke s otvoreným kvantovým polom. Keď už si uvedomíš, že máš byť vedomý, tak v tom momente si otvor aj svoje silové pole srdca. Uvidíš tu okamžitú zmenu v tvojej realite.

 

Takže teras si “nakvantuj”, aby si pri každom pozretí na mobil začal byť vedomý, alebo si otvoril kvantové pole. Použi napríklad tento zámer “Pri pohlade na mobil som vedomý pozorovateľ”, alebo “Pri pohlade na mobil si otvorím kvantové pole”. Ako si to naformulujete je na vás, čo vám bude lepšie sedieť, čo dokážete lepšie precítiť pri vyslovení zámeru.

Toto vám pomôže častejšie trénovať a kvalitnejšie a naplno využívať svoje schopnosti tvoriť svoju realitu.

Tiež som takto zo začiatku trénoval, využíval aj mobil k tomu byť čo najčastejšie vedomý. Až jedného dňa to zrazu nastalo bez toho aby som musel použiť takúto pomôcku.

Zlomový bod v uvedomení si, že mám byť vedomý bez akejkoľvek pomôcky nastal vo chvíli, keď som sa raz ocitol v situácii, ktorá bola nepríjemná a v tom momente som dostal príkaz z môjho kvantoveho poľa, že mať byt vedomý. Od tohto okamihu som začal byť vedomý pozorovateľ veľmi často aj bez pomocných cvičení. A vedel som že to bol veľmi dôležitý moment.

Takže vidíte, že samé od seba to zase neprišlo. Aj tento dôležitý posun mohol nastať iba za predpokladu, že preto niečo urobím. Robil som, trénoval som… :)

 

A aby ste to mali ešte jednoduchšie, dovolil som si vytvoriť tapetu na mobil. Stačí si ju tu stiahnuť do mobilu a nastaviť ako tapetu/wallpaper.

A kto na facebook stránke tento článok lajkne, bude zdieľať a dá do komentáru screenshot tejto tapety na svojom mobile, bude zaradený do malej súťaže o seminár “Vedomé kvantovanie” zdarma! Jedného z vás, kto to stihne do 28.2.2018 si dovolím vybrať a získa seminár zdarma. :)

Majte krásny tvorivý deň

Rado

www.facebook.com/vedomekvantovanie/