MATRIX ENERGETICS

Vytvor si svoju bublinu radosti

Vytvor si svoju bublinu radosti  (Hra s bublinami)

Dostal som informáciu z pola, ako pomôcť kvanterom aj nekvanterom pri navodení, zachovaní si svojej pozitívnej vibrácie pred vibráciami, ktoré nie sú v súlade s našou realitou, alebo s naším plánom. Vraj to mám nazvať nevedecky “Hra s bublinami”. Jedná sa o iný spôsob, ako si jednoducho navodiť ten správny pocit a udržiavať sa v ňom dlhšie a kedykoľvek počas dňa okamžite a hlavne naučiť sa ako si tento pocit, túto vibráciu udržať vo chvíľach, keď sa na nás rútia iné vibrácie, emócie, či už z nejakých situácií, alebo od iných osôb. Vedomé kvantovanie môže mať aj takúto hravú a účinnú podobu.

Cvičenie a vytvorenie konkrétnej bubliny je jednoduché a zvládnu ho aj nekvanteri. Poďme na to. Nájdite si kľudné miesto a pohodlne sa usaďte.
Ako prvé vás poprosím, dajte si 5-10 minútové cvičenie, ktoré nájdete tu na stránke: najjednoduchsie-cvicenie

A teraz si ideme vytvoriť napríklad bublinu radosti. Bublín si môžete vytvoriť postupne koľko budete chcieť. Napríklad bublinu šťastia, hojnosti, pokoja, alebo lásky. To už nechám na vás. A na základe danej situácie si ktorúkoľvek aktivujete doslova lúsknutím prstov. Ale najskôr si vytvorte iba túto jednu “kvantovú” bublinu a s ňou to skúšajte.

Teraz, po tom hore uvedenom dýchacom cvičení, zostaňte v kľude sedieť a sústreďte sa na stred vášho hrudníku a vyslovte túto vetu: “Vytváram svoju osobnú zónu v podobe bubliny, ktorá je naplnená vibráciou radosti a aktivuje sa vždy, keď vyslovím “bublina radosti”. Teraz sa zhlboka nadýchnite a pri výdychu si predstavte, ako sa z vášho hrudníku (srdca) nafukuje bublina do všetkých strán. A každým ďalším výdychom sa stále zväčšuje a zväčšuje až budete celý v tej bubline. Budete v strede veľkej 3-metrovej bubliny. Keď už máte nafúknutú bublinu, treba ju naplniť konkrétnym pocitom/vibráciou a informáciou v podobe jedného slova. Pre bublinu radosti to bude slovo “RADOSŤ”, pre bublinu hojnosti to bude slovo “HOJNOSŤ” atď. 
Takže pri nádychu si predstavte ako sa vaše srdce usmieva od radosti (hojnosti, pokoja..), a pri výdychu túto radosť vypúšťa všade do vašej bubliny. Urobte takýchto nádychov a výdychov 10. Po desiatom výdychu si predstavte ako je už vaša bublina plná pocitu radosti.

A teraz pozorujte vaše pocity v tejto bubline. Precítite všetky vaše pocity. Pozorujte tú bublinu ako ste v nej a pozorujte tu energiu okolo vás v tej bubline. Sledujte ako tá vibrácia radosti v tej vašej bubline prechádza cez vás. Neponáhlajte sa pri vytváraní bublín. Vychutnávajte si celý tento proces.
Hotovo!
Bublinu radosti máte nakvantovanú, vytvorenú a aktivovanú, a je vám k dispozícii vždy, keď vyslovíte “BUBLINA RADOSTI”.
A možete pokračovať vo vašich obľúbených činnostiach. :)

Ps: Každá bublina raz praskne, aj každá takáto kvantová bublina sa postupne rozplynie, záleží len na vás ako rýchlo. Časom, keď budete trénovať, zistíte, že už nepotrebujete žiadnu bublinu a pôjde vám to automaticky :)

Majte krásny deň
Rado.

https://www.facebook.com/vedomekvantovanie/