MATRIX ENERGETICS

Láskavé cvičenie

 Začni od srdca, som Láskavý...

Veľa ľudí čo sa začínajú zaujímať o Vedomé Kvantovanie, vedomú tvorbu života sa hneď zo začiatku začnú zaujímať o všetko možné, len nie o samotný základ. O svoje srdce! Nebol som iný. Dôležitosť robiť to všetko s veľkým laskavým srdcom ide do úzadia. Aj ja som chcel čo najrýchlejšie mať nové auto, dom, viac penazí, zdravie, dokonalé vzťahy. Našťastie som si skoro uvedomil, že toto všetko môžem dosiahnuť ľahšie, keď zmením seba, keď začnem od seba, od svojho srdca. Ale hlavne som si uvedomil, že to ostatné je akosi menej podstatné, než najskôr zmeniť seba.

A keď je moje srdce šťastné, potom aj moje zdravie sa začne zlepšovať, tak isto vzťahy, a toto všetko ide ruka v ruke aj s finančnou hojnosťou. Keď naplníte svoje srdce láskou a vypustíte to “von” do éteru nášho zdieľaného kvantového pola, tak sa to všetko ostatné začne nabalovať ako lavína na seba. ...Začnete stretávať ľudí, ktorí su podobne naladení, možno vďaka nim sa posuniete bližšie k zmene svojej reality, nakvantovanému zámeru. Tie správne dvere sa vám začnú otvárať v správny čas, ďalšie informácie sa k vám začnú dostávať. ˇMenej komfortné a ťažké životné situácie budete zvládať oveľa ľahšie, váš zdravotný stav sa celkovo zlepší…

 

No a na toto chcem dnes zamerať vašu pozornosť. Je to dôležité. Začať od seba! Od svojho srdca. A uvediem jeden úžasný spôsob ako na to….Dnes už vieme, že každé slovo má svoju rezonančnú silu. A my dnes a každý deň jedno také slovo použijeme a zapracujeme do nášho informačného kódu. Cvičenie sa skladá z dvoch častí. Prvá je o precítení rezonančnej sily daného slova a druhá časť je o opakovaní a vytvorení si novej informačnej cesty vášho bytia. Je to jednoduché cvičenie a zistenie, sily slova pre každého aj pre (ne)kvantera.

Takže podme na to...

Nájdi si kľudné miesto, urob si pohodlie, do vety “Som (Rado) LÁSKAVÝ” si doplň tvoje meno, napr. “Som Bernardína LÁSKAVÁ”

Zatvor oči a pomaly si povedz svoju vetu s dôrazom na slovo láskavý/á. Pri vyslovovaní tejto vety si predstav tú láskavosť, nech už si pod týmto slovom predstavuješ čokoľvek. A chvíľu pozoruj rezonanciu ktorá sa začne šíriť celým tvojím telom. A znova zopakuj tú vetu. A zase pozoruj rezonanciu vo svojom vnútri. Takto si to zopakuj 5 krát.

Nateraz hotovo.

Zmena rezonancie začala/nastala. A aby sme si ju udržali a vytvorili z nej trvalý informačný kód/vibráciu, teraz prichádza druhá časť - opakovanie. Toto krátke cvičenie opakuj každý deň počas troch týždňov. Najlepšie hneď ráno. A ešte lepšie niekoľkokrát denne. Jednoduché a tak krásne účinné! A zázraky sa môžu začať diať priatelia, okamžite.

Budem rád, keď mi napíšte aké zmeny nastali po troch týždňoch tohto cvičenia, alebo aj hneď po prvom cvičení, lebo zmeny sú dané rezonančným kódom SLOVA :)

Majte krásne sviatky plné hojnosti a láskavosti, priatelia :)

Rado

www.vedomekvantovanie.sk

www.facebook.com/vedomekvantovanie/

https://www.instagram.com/vedomekvantovanie/