MATRIX ENERGETICS

Kvantuj bez obmedzení!

Pred pár dňami som dostal “zaručenú radu”, že pri kvantovaní, meditovaní, pri otváraní svojho srdca...a pri x ďalších veciach nesmiem mať prekrížené ruky či nohy. Vraj to potom nebude fungovať. Ďalej to nebudem rozoberať, ani ma nezaujímajú dôvody prečo a podobne. Prečo? Lebo by som iba prijal do svojho života ďalšie vymyslené a zbytočné obmedzenie. Áno, tá osoba, ktorá mi toto odporučila má pravdu, lebo ona toto obmedzenie prijala, naladila sa naň a stalo sa to jej osobnou realitou. Jej pravdou, nie mojou!

Preto som jej to nijako nevyvracal :) Na to nemám nijaké právo a vlastne ani potrebu. Ja môžem mať prekrížené nohy, ruky, prsty, vlasy, proste čokoľvek, a aj tak mi to bude krásne fungovať. Fungovať naplno, bez obmedzení v plnej sile a kráse! Funguje to pre každého, kto ešte neprijal takéto obmedzenie. Nenechajte si do svojich vedomých životov vpúšťať obmedzenia. Naopak nechajte postupne odísť jedno obmedzenie za druhým.

KVANTUJTE SI NEOBMEDZENE, SLOBODNE A S RADOSŤOU!

Trénujte a vstupujte hlbšie do svojho kvantového pola, buďte vedomí a zistíte, že takéto obmedzenia nemajú miesto vo vašej realite.

Ps: Nepopieram, že s otvoreným náručím to ide začínajúcim kvanterom lepšie, ale pravidelným tréningom dôjdete do stavu, keď vám bude jedno či máte ruky dokorán, alebo zapletené do copu :)

Rado