MATRIX ENERGETICS

Zmeň svoju realitu

Aký máš teraz pocit? Aká emócia rezonuje v tebe práve teraz? Či už je to pocit šťastia, alebo opaku, to je teraz tvoja realita, ktorú si si vytvoril (nakvantoval). 
Či už smútiš, že vianoce sú preč a odchádza vianočná pohoda, alebo sa tešíš, že vianoce dopadli super a dnešok je tiež krásny deň, záleží iba na TEBE!

Keď sa ti niečo krásne podarí, alebo sa dozvieš nejakú dobrú správu, tak zažívaš príjemný pocit a tvoja realita sa rýchlosťou svetla zmení.

A takto nás to učia od malička. Keď urobíš niečo „zle“ musíš sa cítiť zle, keď dostaneš darček máš sa tešiť a radovať. Keď sa ti podarí urobiť prvý krok, všetci tlieskajú a sú na šťastnej vlne, a ty vieš že by si mal byť tiež šťastný… A takýmto spôsobom to “trénujeme” od malička každý deň, celý život. A k daným informáciám si pripájame nejakú emóciu.

Ale, môže to fungovať aj opačne? Naučiť sa a prežívať pocit radosti, že sa mi niečo podarilo aj keď sa to ešte nestalo? Áno, a aj to bežne funguje. :)Len to robíme nevedome a väčšinou iba na tie negatívne veci. Žiaľ.

Stačí správa (informácia), že toto leto bude “neznesiteľne“ horúce. Táto informácia v tebe vyvolá nejakú naučenú emóciu (energiu). Od tohto momentu sa to stáva tvojou realitou a už dopredu máš svoju emóciu nastavenú týmto spôsobom.

Takže už teraz budeš mať celé leto pokazené, lebo bude neznesiteľná horúčava. “Ach... to zase bude leto” :D A cítiš sa ako by sa to už stalo. Nie preto, že by sa rosničkári trafili, ale že ťa tak nastavili (tvoje nevedomé kvantovanie). Nastavili ti takú emóciu, pocit, vibráciu, na základe “správne” formulovanej informácii. Samozrejme, že sa to stane skutočnosťou. Stačí keď bude teplota 29 stupňov a tvoje nastavenie to bude považovať za neznesiteľné teplo. Áno, toto je tvoja osobná realita, ktorú vytvorila tvoja emócia, tvoje naladenie, nastavenie, ktoré ti tvojím nevedomím nainštaloval niekto iný, alebo aj ty sám. :) 
Tvoj sused o pár metrov ďalej, v tom istom čase môže mať realitu úplne inú. Celý rok sa teší na 30 stupňové príjemné teplúčko, a teraz si ho konečne užíva. :)

V tom istom čase a priestore, v tej istej zdieľanej realite, je on šťastný a ty naopak. Zobuď sa a buď vedomím tvorcom. “Nainštaluj” si svoje vlastné emócie vďaka inému uhlu pohľadu, vďaka správne naformulovanej informácii (zámeru).

Naučiť sa mať emóciu vedomou cestou, na niečo čo sa ešte neudialo, je možné a v schopnostiach každého človeka. Len to chce tréning. Keď sa chceš niečo naučiť, zdokonalovať sa v tom a potom si to zautomatizovať, chce to tréning. Tak ako u všetkého. Aj ty môžeš začať VEDOME meniť svoju realitu.

Pekný deň Vám prajem priatelia, a do videnia, či do kvantovania? 

Rado

https://www.facebook.com/vedomekvantovanie/