MATRIX ENERGETICS

Ako správne formulovať zámer

Pokiaľ už poctivo :) každý deň trénujete cvičenie, ktoré som sem dal nedávno, môžme pristúpiť k ďalšiemu kroku, ktorý pridáme do tohto cvičenia, respektíve zmeníme. Zmeníme Zámer! Naučíme sa ako ho správne naformulovať.

Pred každým kvantovaním si položím otázku: Čo si praješ? Odpoveď je väčšinou okamžitá. Ako príklad si dajme odpoveď, ktorú si môžeme nakvantovať každý deň.
“Chcem zažiť príjemné prekvapenie.”

 
A teraz toto želanie si treba prerobiť tak, aby to bolo k nášmu prospechu.Presnejšie povedané, aby sa mohlo naplniť! Slovo CHCEM je pre naše vyšie JA nedostatočné, neurčité. Naše JA ( BOŽSTVO, SILOVÉ POLE, SRDCE… nazvite si to ako len chcete) je neustále pripravené tvoriť na základe našej informácie a vibrácie. Okrem toho , že sa stará o to, aby naše telo udržiaval pri živote :), tak čaká na naše “rozkazy”, priania, ktoré je treba správne naformulovať. 
Správne formulovaný zámer: “ZAŽÍVAM PRÍJEMNÉ PREKVAPENIE” (som šťastný, som dokonale zdravý, moje auto je opravené, cítim sa super na dnešnej schôdzi…)

Správne naformulovaný zámer je dôležitý aj kvôli vyvolaniu správnej emócie. Ako už vieme každá emócia má nejakú vibračnú frekvenciu. Potrebujeme vyvolať stav, že už sa to deje. Že už to je. Že ten zámer už je naplnený a my si vychutnávame ten pocit novej reality. Iba takto naladený stav nášho vedomia nám pomôže dosiahnuť požadovaný výsledok. Čím častejšie a dlhšie budeme zotrvávať takto naladení, tým lepšie. A slovo chcem (chcel by som…) nás nenaladí dostatočne. Ani naše JA ho neprijme ako danú vec. 
Jeho reakcia bude asi takáto:
“To moje “hlúpe” ja zase niečo chce, chcelo by mať toho, hento, tamto… V pohode, veď na tom niekedy začnem pracovať, ale keďže sa cíti tak ako doteraz, nie je treba nič meniť :)”

Ale pokiaľ urobíte ako som písal a zámer zadáte, že už to máte a rovnako to budete cítiť, tak vaše JA zareaguje asi takto: 
“Ty brďo, čo sa deje, moje “hlúpe” ja sa cíti inak než doteraz, má inú vedomú realitu než som doteraz tvoril, som pozadu. Musím to rýchlo dobehnúť a fyzickú realitu prerobiť tak, aby sa zosúladila s tým čo cíti, s jeho aktuálnym stavom vedomia.”

Potom po kvatovaní zostaň vedomým pozorovateľom, všímaj si všetko naokolo, aby ti neunikla zdanlivo banálna vec vďaka ktorej môžeš zažiť príjemné prekvapenie :) Všímaj si veci, diania, KTORÉ SÚ INÉ, nie ktoré sú rovnaké.

Nebudem to ďalej rozpisovať, aj tak by som to nedokázal lepšie vysvetliť cez písmenká, než naživo :) Snáď iba toľko doplním, že takto formulovaný zámer neberte ako dogma a určite existuje viacero správnych formulácií.

Majte krásny deň a TRÉNUJTE každý deň, niekoľkokrát denne. Lebo tréning robí majstra :)

PS: Viete prečo som vybral práve takéto prianie príjemného prekvapenia? Lebo s prianiami je treba začať postupne, podľa toho čo si skutočne dokážeme predstaviť, že by sa nám mohlo naozaj stať ešte dnes prípadne zajtra. V čo sme schopný uveriť, že je možné.
Je zbytočné si priať stať sa milionárom, keď sa s touto myšlienkou nedokážem stotožniť a cítiť to hneď teraz, že už som. Ale to už je na ďalší článok

Rado

https://www.facebook.com/vedomekvantovanie/posts/2336647853142581