MATRIX ENERGETICS

Buď otvorený všetkým možnostiam

Čo robiť keď “výsledok“ kvantovania nezodpovedá môjmu zámeru.

Vždy vravievam, nič konkrétne neočakávaj a buď otvorený všetkým možnostiam. Zámer je výsledný stav toho čo si prajeme. Ale ciest k naplneniu zámeru je nekonečné množstvo. Aj preto je dôležité správne formulovaný zámer okrem iného. Musíš zostať otvorený všetkým možnostiam a tvoje inteligentné JA nájde tú najlepšiu cestu a možnosť pre teba.

Mám tu jednu osobnú skúsenosť s mojím priateľom a aj tento článok vznikol vďaka tomu, že mi dnes po par mesiacoch zavolal.

Po jeho dlhodobej nespokojnosti v práci ma nedávno požiadal o pomoc. Veľmi túžil po lepšej pozícii. Ale po debate sme prišli k tomu, že hlavnou príčinou jeho nespokojnosti bol nízky plat a necítil sa dobre v tej partii. Postup v pozícii by mu zabezpečil lepší plat a odišiel by z terajšej partie spolupracovníkov.
Tak sme sa ďalej rozprávali, keď mi povedal jasný zámer, ani o tom nevedel. :) Chce sa v práci cítiť šťastný! Takže zámer bol jasný “ Som v práci šťastný”
Napojil som sa na jeho kvantové pole a zadal zámer. Tu som ja skončil v jeho procese vedomého tvorenia reality. Povedal som mu nech nič konkrétne neočakáva, nech je otvorený všetkému a nech to radšej vôbec nerieši. 
O týždeň mi volal, že to nefunguje, že práve dostal z firmy “padáka”. Tak mu vravím: 
“Toto nieje konečný výsledok kvantovania :) Je to iba stále v procese. Ty si si predstavoval iba jednu možnosť, a to povýšenie v rámci firmy. Teraz sa ti otvorilo nekonečné množstvo možností. Buď stále vedomý, všímaj si čo je iné, buď otvorený a zostaň naďalej v tom pocite, že si v práci šťastný!”
Na druhý deň mi volal znovu. “Rado, ráno som stretol rodinného známeho, ktorého som nevidel vyše desať rokov a povedal som mu o mojej situácii. Dal mi kontakt na jeho vedúceho. Zajtra idem na pohovor :)…”

Dnes sú to dva mesiace a keď sme naposledy spolu hovorili, volal mi a vravel, že je v práci šťastný, má lepší plat, nie o veľa, ale má. A partia je tam super.

To, že dostal v práci výpoveď, neznamenalo že to nefunguje, ale že to bolo stále v procese utvárania novej reality. Na moju radu ostal vedomý, pozoroval čo je iné a zostával v tom pocite “som v práci šťastný”. A pretvorenie jeho reality prišlo veľmi rýchlo :)

Takže po zadaní zámeru nezavadzajte a nechajte vaše JA pracovať na naplnení zámeru.A buďte čo najdlhšie a najčastejšie v tom naladení novej reality, aj keď sa ešte nezhmotnila v tej našej 3D realite. 

Rado

https://www.facebook.com/vedomekvantovanie/