MATRIX ENERGETICS

Hra že vedomé kvantovanie funguje

Dôkaz, že vedomé kvantovanie funguje :)
Bežne sa mi stáva, že ľudia začínajúci s kvantovaním, alebo niekto kto o tom počul, ma žiadajú o nejaký dôkaz, že to naozaj funguje. Ľudia v dnešnej dobe sú netrpezlivý. Takže to musí byť niečo kde sa zmena reality prejaví okamžite a viditeľne. Možností je nekonečné množstvo. Ohýbanie lyžíc, zmena chuti vody, alebo zvýšiť svoju ohybnosť. Nemám potrebu niekomu nič dokazovať, či si niečo obhajovať, ale občas to rád podstúpim, lebo viem aká to bude zábava. Áno, je to tiež výborný spôsob ako sa zabaviť s rodinou, deťmi, či priateľmi. A pre začínajúcich kvanterov dobrý spôsob ako sa zbaviť pochybností na ktoré nieje žiadny dôvod. Toto kvantovanie si skús najskôr na sebe a potom môžeš skúsiť na inej osobe.

 

Tento článok vznikol vďaka včerajšku, keď som videl ako sa neterka a synovci až priveľmi venujú svojim tabletom. Tak som ich vytiahol z tejto ich činnosti a zažili sme potom kopec zábavy. A prečo som si vybral na túto zábavu telesnú ohybnosť pred napríklad ohýbaním lyžíc? Lebo je to navyše prospešné si trochu ponaťahovať svoje stuhnuté telo a dosiahnuť väčšiu ohybnosť. :)

Tak si poď vyskúšať, ako krásne vedomé kvantovanie funguje.
Najskôr si vyskúšaj ako sa najviac dokážeš zohnúť s vystretými nohami. Zapamätaj si pokiaľ sa dokážeš zohnúť. Na základnej škole nám to dokonca merali učiteľky, môj rekord bol vtedy končeky prstov 8cm nad zemou. Pamätám si to presne :D
Potom sa postav niekam k stene, aby si nespadol dozadu, alebo sa pohodlne posaď. Otvor si svoje kvantové pole a zadaj zámer “Dokážem sa zohnúť oveľa hlbšie”. A skús si to na chvíľu predstaviť. A potom sa chvíľu zameriavaj iba na pocity v tvojom tele, na energiu ktorá v tebe pulzuje. Hotovo. Otvor oči, bež sa napiť trochu vody a znovu vyskúšaj ako hlboko sa dokážeš zohnúť. Nemusíš použiť ani techniku dvoch bodov, ale môžeš. Nieje to podmienka.

Toto isté použi aj pri práci s inou osobou. Stačí ju postaviť niekam k stene a nech ti dá dlane na tvoje dlane. Otvor si kvantové pole a predstav si ako si cez vaše ruky napojený na kvantové pole tej osoby. Zadaj zámer “DokážeŠ sa zohnúť oveľa hlbšie”, predstav si tú osobu ako sa zohne oveľa hlbšie a potom vnímaj iba energiu pulzujúcu cez vaše dlane. Hotovo. Povedz jej nech sa teraz ide napiť trochu vody a potom nech sa znovu skúsi zohnúť.
Tá “finta” s napitím sa vody slúži iba na odpútanie mysle od tohto celého procesu :)

Tak priatelia, zábava môže začať :) A budem rád, keď mi napíšete do komentára, či sa vám podarilo zohnúť sa hlbšie, alebo akú zábavu ste zažili vy s týmto kvantovacím cvičením, alebo podobným.

Rado

https://www.facebook.com/vedomekvantovanie/